Kalendarium "LESteśmy w Polsce" już dostępne!

Najpełniejsze jak dotąd kalendarium, przedstawiające obecność lesbijek w życiu kulturalnym, społecznym i politycznym Polski oraz działania lesbijek na tle ruchu LGBT, znajduje się na stronie www.porozumienie.lesbijek.org, na którą zaprasza Porozumienie Lesbijek (LBT).


Porozumienie Lesbijek (LBT) łączy organizacje i grupy nieformalne oraz osoby niezrzeszone, działające na rzecz środowiska LGBT. Skrót LBT oznacza lesbijki, biseksualistki i osoby transseksualne.

Porozumienie Lesbijek (LBT) dąży do wzmocnienia obecności i widzialności LBT w życiu społeczno-politycznym. Uważamy, że polskie lesbijki mają prawo zaistnieć w świadomości społecznej i historii, mają prawo do godności, szacunku i wolności. Kalendarium "LESteśmy w Polsce" jest jednym z kroków do spełnienia tego celu.

Nasze kalendarium chcemy na bieżąco aktualizować i uzupełniać o wszystkie informacje dotyczące życia i działalności lesbijek w Polsce - dlatego prosimy o przysyłanie uwag i nowych informacji na adres: pl_lbt_kalendarium@o2.pl.


2006-02-05, Porozumienie Lesbijek (LBT)


Coming out
  Autorki   Fragmenty   Kalendarium   Partnerzy   Dla prasy   
© anka zet studio         e-mail: wydawnictwo@ankazet.com         hosting: Kobiety Kobietom

Kup książkę!