Weź udział w licytacji wyjątkowych egzemplarzy "Coming out"

Dołączyliśmy się do akcji pozyskiwania funduszy dla tzw. "Sprawy Poznańskiej", przekazując egzemplarze książki na aukcję. Pod podanym linkiem poznasz szczegóły. Pierwszy benefit odbędzie się w warszawskim Wolnym Czasie, ul. Białostocka 4. Poinformuj o tym znajomych!


W sobotę 29 października odbędzie się w warszawskim W.C.* impreza benefitowa na rzecz dziewczyn przeciw PiSuarowi w poznańskim sądzie.

W programie:


występ nowo powstałej grupy drag kingów: zakoPANY!!!


kącik hazardowy - zagraj w BINGO i RULETKĘ (nie rosyjską)!


tańce, tańce, tańce z d’jane Discorbio


wielka licytacja "kultowych przedmiotów", w tym płyt i książek ważnych dla nas wszystkich, z autografami autorek i artystek (swój "datek" potwierdziły już Kazimiera Szczuka i zespół Duldung, ale na pewno zdobędziemy dla Was wiele niespodzianek:)

W trakcie imprezy będzie można nabyć znaczki-cegiełki nasza sprawa oraz inne znaczki Porozumienia Lesbijek (LBT), książki Coming Out, Pokochałas kobietę, Nasze ciała, nasze życie i nową płytę duldung Sukisukom.

Cały dochód z imprezy przeznaczony będzie na pokrycie kosztów sądowych związanych ze sprawą, którą dziewczyny - Agnieszka Kraska, Yga Kostrzewa, Joanna Reniger i Sandra Rutkiewicz - toczą w poznańskim sądzie rejonowym przeciwko radnym PiS, którzy w listopadzie ubiegłego roku porównali homoseksualizm do nekrofilii, pedofilii i zoofilii (http://www.kobiety-kobietom.com/queer/art.php?art=2643).

* Wolny Czas, ul. Białostocka 4, Warszawa
sobota 29 pażdziernika 2005
start: 20,00
wstęp: co najmniej 5 zł ;) TYLKO DLA KOBIET

Matronat: Kobiety Kobietom


Więcej o sprawie:

http://kobiety-kobietom.com/naszasprawa/


Coming out
  Autorki   Fragmenty   Kalendarium   Partnerzy   Dla prasy   
© anka zet studio         e-mail: wydawnictwo@ankazet.com         hosting: Kobiety Kobietom

Kup książkę!