Zapowiedzi

6 czerwca będziemy w Gdańsku 12 czerwca w Warszawie 15 czerwca w Warszawie - Zapraszamy do dialogu!


O książce wiele już słyszeliście, można o niej poczytać na większości stron internetowych, dostrzec reklamę na autobusie...
W odpowiedzi na oczekiwania Czytelników i Czytelniczek przyjęliśmy zaproszenie od organizatorów Dni Równości i już 12 czerwca (niedziela) – 14.00 - Bastylia, ul. Mokotowska (przy Pl. Zbawiciela) będzie możliwość spotkania z Agatą Engel – Bernatowicz i Aleksandrą Kamińską – autorkami pierwszej polskiej publikacji na temat coming outu.
Spotkanie rozpocznie się po otwarciu wystawy "Anty Nazi" i dyskusji z Agnieszką Weseli na temat homoseksualizmu w Auschwitz.

15 czerwca (środa) – godzina 19:00
Jak wyglądał Twój coming out? Czy było ci ciężko? Czy to jedno z tych wydarzeń, których nigdy się nie zapomina? Ile miałaś/eś wtedy lat? Czy było warto? A może jeszcze nie dokonałeś coming outu?
Coming out to niewątpliwie jeden z najważniejszych momentów w życiu każdej lesbijki i każdego geja. Dwie znakomite psycholożki postanowiły napisać o tym książkę – 15 czerwca poznacie Agatę Engel – Bernatowicz i Alexandrę Kamińską – autorki pierwszej polskiej publikacji na temat coming outu – „Coming out. Ujawnienie orientacji psychoseksualnej – zaproszenie do dialogu”.
Coming out – zapraszamy do dialogu. Lambda Cafe, 15 czerwca, godzina 19:00. Podczas spotkanie będzie możliwość zakupienia książki.
Spotkania odbywają się w siedzibie Lambdy Warszawa, ul. Hoża 50/40.


Coming out
  Autorki   Fragmenty   Kalendarium   Partnerzy   Dla prasy   
© anka zet studio         e-mail: wydawnictwo@ankazet.com         hosting: Kobiety Kobietom

Kup książkę!