Gdzie kupić album "Kiedy kobieta kocha kobietę..."

Zostały już sprzedane pierwsze egzemplarze książki, która najprawdopodobniej będzie przebojem na ryku wydawniczym. Ilość wydrukowanych egzemplarzy jest ograniczona, dlatego warto jak najszybciej kupić książkę ważną dla Ciebie i Twojego związku.


"Kiedy kobieta kocha kobietę... Album relacji"
Alicja Długołęcka, Agata Engel-Bernatowicz, Agnieszka Kramm, Agnieszka Weseli
Wydawnictwo: Fundacja Anka Zet Studio, Warszawa 2008 r.
ISBN: 978-83-926570-0-2. Oprawa twarda. Papier kredowy, wewnątrz fotografie kobiet w intymnych sytuacjach podpatrzone okiem męskim i kobiecym.
Format: 210 × 210 mm. Stron: 408. Cena: 69,69 zł

Lesbijek nie ma w powszechnej świadomości. O ich życiu psychoseksualnym niewiele wiadomo. Są elementem męskiej fantazji seksualnej, a poza tym że mają własne – jakże inne od wyobraźni mężczyzn heteroseksualnych – życie seksualne, doświadczają też różnych emocji.
Kochają i zdradzają podobnie jak heteroseksualiści czy biseksualiści. O świecie kobiet nieheteroseksualnych piszą rzetelnie i z taktem znane terapeutki i seksuolożka oraz historyczka życia seksualnego. Książkę czyta się z wypiekami na twarzy...

Gotowych podpowiedzi nie znajdzie się tutaj, ale informacje, jak z czułością, fantazją i w dobrej komunikacji tworzyć związek i radzić sobie z trudnościami.

Do nabycia m.in..: Księgarnia Psyche: Warszawa SWPS, www.comingout.pl, www.feminoteka.pl, na Allegro oraz w wielu innych miejscach.


Coming out
  Autorki   Fragmenty   Kalendarium   Partnerzy   Dla prasy   
© anka zet studio         e-mail: wydawnictwo@ankazet.com         hosting: Kobiety Kobietom

Kup książkę!