Prof. Szyszkowska została wymieniona na Smoktunowicza!

Jestem oburzona ostatnim posunięciem LiD, które tylko wyraziściej pokazuje jak daleko jest od poglądów i jak nie ma skrupułów promować skompromitowanych polityków. Smutne i jakże polskie. Bracia i siostry LGBT - potrzebna nam rewolucja!


Dość bycia oszukiwanymi przez tzw "lewicę". Wspierajmy prof. Szyszkowską w Jej działaniach, bo tylko Ona jest naprawdę wierna swoim ideałom i konsekwetnie działa dla wszystkich, których prawa są nieszanowane.

Inną "konsekwentną" partią jest Prawo i Sprawiedliwość, ale czy my naprawdę nie mamy innych rozwiązań jak życie w kaczystowskiej Polsce?
Polska jest moim umiłowanym krajem o wspaniałym dorobku kulturalnym czy naukowym. Nie musimy być znani jedynie z homofobii i nietolerancji!
Zjednoczmy się pod skrzydłami prof. Szyszkowskiej!
Odetchnijmy świeżym radosnym i tolerancyjnym powietrzem. Z pewnością w tej drodze pomogą nam coming outy osób publicznych. Reżyserzy i reżyserki, aktorzy i aktorki, piosenkarze i piosenkarki, publicyści i publicystki, adwokaci i sędziowie - pójdźcie za przykładem pana Poniedziałka i Witkowskiego, a łatwiej będzie żyć lesbijkom i gejom będącym na co dzień fryzjerami, kosmetyczkami, sprzątaczkami czy ślusarzami.
Więcej do poczytania:

http://www.uniapracy.org.pl/?p=1&a=235


Coming out
  Autorki   Fragmenty   Kalendarium   Partnerzy   Dla prasy   
© anka zet studio         e-mail: wydawnictwo@ankazet.com         hosting: Kobiety Kobietom

Kup książkę!