walentynkowy konkurs romantyczny...

Podzielcie się Waszymi historiami romantycznymi a w nagrodę otrzymacie egzemplarze "Coming out" ze specjalnie na ten konkurs napisanymi dedykacjami od autorek.


„Do zakochania jeden krok…”, ale czasem wystarczy spotkanie, błyskawiczna wymiana spojrzeń, uśmiechów, dotyk… i „jesteś moja”. Wówczas rozkwitamy, promieniejemy, dzielimy się radością, chcąc każdemu powiedzieć o naszym szczęściu… Dojrzałemu otwarciu się na piękne uczucie miłości sprzyja między innymi świadomość własnej orientacji psychoseksualnej. Aby sprawić, by zakochanych było jak najwięcej postanowiłyśmy podpowiedzieć, „jak to się robi”.

Dlatego portal Kobiety-Kobietom, Feminoteka i wydawnictwo anka zet studio ogłaszają konkurs na opisanie historii Waszych romantycznych uniesień, okoliczności poznania się, pomysłów na sprawianie przyjemności Ukochanym. Opisane przez Was historie być może będą podpowiedzią dla innych. Istnieje możliwość opublikowania ich na portalach.

Nagrodą dla najpiękniejszych wypowiedzi będą egzemplarze książki "Coming out" A. Engel-Bernatowicz i A .Kamińskiej, która niech Wam ułatwi drogę do pełnej akceptacji siebie.

Swoje historie przysyłajcie na adres: wydawnictwo@ankazet.com do 14 lutego 2006.


Coming out
  Autorki   Fragmenty   Kalendarium   Partnerzy   Dla prasy   
© anka zet studio         e-mail: wydawnictwo@ankazet.com         hosting: Kobiety Kobietom

Kup książkę!