Superniania: klapsy to też bicie

Dorota Zawadzka stanęła w obronie dzieci i... par homoseksualnych


Dorota Zawadzka czyli popularna Superniania z programu emitowanego w TVN wzięła udział w ogólnopolskiej debacie dotyczącej dopuszczalności wymierzania kar cielesnych dzieciom. Zwróciła szczególnie uwagę na wczorajszą wypowiedź Rzecznika Praw Obywatelskich Janusza Kochanowskiego, który stwierdził, że klapsy, jeśli nie są maltretowaniem powinny być akceptowane.
- Absolutnie się z tym nie zgadzam. Takie słowa są niedopuszczalne. Człowiek na takim stanowisku nie ma prawa mówić, że zgadza się, żeby dzieci otrzymywały klapsy, by klapsy to też bicie – mówiła Zawadzka.
"Superniania" skrytykowała też wicemarszałka Sejmu Stefana Niesiołowskiego (PO), którzy skomentował wyrok ws. dziecka lesbijki Anny K. - Wara homoseksualistom od dzieci. Cieszę się, że sąd nie uległ ich naciskom i nie przyznał dziecka dwóm lesbijkom - mówił Niesiołowski.
- Nie należy odbierać dziecka ludziom tylko dlatego, że są homoseksualistami. Mam prawo mieć swoje poglądy, bo pracowałam z parami homoseksualnymi i wiem, że są takimi samymi rodzicami, jak osoby heteroseksualne - oceniła Zawadzka.

Za:
http://www.efakt.pl/bulwar/artykul.asp?Artykul=32389&rss=1


Coming out
  Autorki   Fragmenty   Kalendarium   Partnerzy   Dla prasy   
© anka zet studio         e-mail: wydawnictwo@ankazet.com         hosting: Kobiety Kobietom

Kup książkę!